Polecają nas

 • Współpracuje z Wami od kilku lat i nie mogę złego słowa powiedzieć. Jestem bardzo zadowolona z terminowości, rzetelności i przede wszystkim z uprzejmości i fachowości osób z którymi się zetknęłam. Kompleksowo potrafią doradzić i pomóc w tematyce marketingowej. Dziękuję i liczę na więcej

  Joanna, Altamira Ostrowo http://www.altamira-ostrowo.pl

 • Jesteśmy w branży od 15 lat i od początku towarzyszy nam Akcept i Pan Wojciech Deja. Ewoluujemy razem i osiągamy coraz lepsze efekty. Współpraca, którą kontynuujemy jest dla naszego ośrodka bardzo owocna. Gratulujemy 20 lat na rynku i zarazem dziękujemy za fachowość i wsparcie. Życzymy Państwu i sobie kolejnych owocnych lat.

  Krystyna i Mirosław Bajda RAFA http://www.rafadabki.pl

 • Dziękujemy za pełen profesjonalizm. Efekty ze współpracy z firmą AKCEPT są super.

  Zbyszek i Magda. Ośrodek "Liliowa Zatoka" w Bobolinie http://www.liliowazatoka.pl

 • Współpracuję z firmą Akcept od wielu lat, dzięki ich usługom mam wysoki współczynnik rezerwacji i sprzedaży miejsc noclegowych. Współpraca z firmą Akcept jest dla mnie bardzo korzystna.

  Marcin Pakuła, Ośrodek LAS PALMAS w Dąbkach http://www.domki-wakacyjne.pl

 • Nasza współpraca z firmą Akcept trwa już kilkanaście lat i możemy ją polecić każdemu, ponieważ w dzisiejszych czasach trudno spotkać tak solidnych ludzi.

  Beata i Grzegorz Fryc, Willa JANECZKA w Karpaczu http://www.willajaneczka.pl

 • AKCEPT towarzyszy Drewnianej Róży od początku działalności, kilka lat temu namawiali nas, aby strona Drewnianej powstała, że to już ten czas ;-) Z perspektywy tych kilku lat współpraca układa się bardzo pozytywnie.

  Dziękujemy za wsparcie udzielane na co dzień oraz pomoc w realizacji projektów marketingowych. Pozdrawiam.

  Ania i Piotrek Grodzcy http://www.drewnianaroza.pl

Jesteś naszym klientem? Podziel się swoją opinią!