Logowanie
+48 530 323 636

O nas

Nasza misja
Promocja Twojego obiektu noclegowego

Naszą misją jest promowanie wypoczynku i atrakcji turystycznych w Polsce oraz wsparcie marketingowe małych i średnich obiektów noclegowych, aby wspomóc ich rozwój na konkurencyjnym rynku.

Jesteśmy liderem w branży marketingu internetowego domków, apartamentów, pokoi, ośrodków wczasowych czy pensjonatów, zarówno nad morzem, jak i w górach. Ponad 20 lat doświadczenia w branży zaowocowało tym, że wiemy co składa się na dobrą kampanię marketingową.

Pomagamy wprowadzać działania marketingowe dostosowane do aktualnych trendów oraz potrzeb grupy docelowej, polepszamy widoczność obiektu noclegowego w Internecie, zwiększamy i optymalizujemy sprzedaż w sezonie i poza sezonem. Pokażemy Ci na co zwracać uwagę i jak ważną rzeczą jest marketing internetowy w branży turystycznej. Działamy sprawnie i celnie, przez co cieszymy się dużym zadowoleniem klientów – 97% z nich przedłuża współpracę z nami na kolejne lata, a większość chce zwiększać budżet reklamowy i rozbudować swój pakiet marketingowy.

Posiadamy sieć portali noclegowych, które znajdują się na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google na najważniejsze frazy, najczęściej wpisywane przez turystów.

KOMPLEKSOWY MARKETING
Postaw na promocje w wyszukiwarkach i social mediach
Masz różne cele i sam wiesz czego potrzebujesz?
Nie ma problemu, skorzystaj z pełnej oferty naszych specjalistów.
Portale turystyczne
CZYTAJ WIĘCEJ
Strony internetowe
CZYTAJ WIĘCEJ
Identyfikacja wizualna
CZYTAJ WIĘCEJ
Sesje zdjęciowe
CZYTAJ WIĘCEJ
Analiza i doradztwo
CZYTAJ WIĘCEJ
Kampanie reklamowe i SEO
CZYTAJ WIĘCEJ
Walczymy o Twój sukces  -  Jesteśmy mniejsi  -  Zależy nam bardziej!

Od ponad 20 lat zajmujemy się marketingiem turystycznym i promujemy obiekty noclegowe, gastronomiczne i atrakcje turystyczne w Polsce.   ROBIMY TYLKO TO! Pomożemy Ci:

  • uzyskać większe obłożenie w twoim obiekcie
  • szybciej rozwijać Twój biznes i osiągnąć sukces
  • zadbać o poprawny wizerunek Twojego obiektu i promocję w internecie
  • uwolnić Twój czas, pomagając Ci w obowiązkach marketingowych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram