+48 530 323 636
Umów się na rozmowę

Grafik

Posty, stories, banery, projekty stron internetowych, billboardy. To - i nie tylko to, będzie Twój chleb powszedni. Różnorodność zadań - GWARANTOWANA. Cechujesz się elastycznością? Interesuje Cię branża turystyczna? Czekamy na Ciebie!

 

Wymagania:

  • Znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator)
  • Doświadczenie w projektowaniu na potrzeby internetu i mediów społecznościowych.
  • Wyczucie estetyki.
  • Doświadczenie w projektowaniu druku, druku wielkoformatowego oraz angażujących treści w mediach społecznościowych.
  • Portfolio - WYMAGANE.

 

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie swojego zgłoszenia rekrutacyjnego poprzez email praca@akcept.eu - informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przed przystąpieniem do procesu rekrutacji osoby ubiegające się o zatrudnienie proszone są o zapoznanie się z klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania przez AKCEPT.EU  danych osobowych zamieszczanych przez kandydatów do pracy w zgłoszeniu rekrutacyjnym. Udział w procesie rekrutacyjnym jest dobrowolny.

Wysłanie zgłoszenia aplikacyjnego kandydata do pracy jest jednoznaczne z dobrowolnym, konkretnym, świadomym i jednoznacznym okazaniem woli (wyrażeniem zgody) udziału w procesie rekrutacyjnym oraz akceptacją przedstawionych zasad przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy.

Przetwarzanie danych osobowych osoby ubiegającej się o zatrudnienie (kandydata do pracy) odbywa się z poszanowaniem jej prawa do prywatności oraz na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa polskiego i europejskiego.

W przypadku, gdy kandydat chce, aby jego zgłoszenie było wykorzystane na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o poniższy zapis w przesłanej wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (CV, list motywacyjny itd.) na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z klauzulą informacyjną.

W przypadku jego braku dane będą przetwarzane tylko na potrzeby bieżącej rekrutacji.

Cenimy twój czas
Prędkość naszej rekrutacji jest porównywalna z szybkością powstawania memów o Arturze Szpilce.
Wyślij nam swoje CV na praca@akcept.eu
Jeśli uznamy, że to właśnie Ciebie szukamy - zadzwonimy.
Zaprosimy Cię na spotkanie w biurze.
Zaproponujemy Ci stanowisko, okres testowy lub jasno powiemy, że jednak nie tym razem.

Zobacz co zyskujesz pracując z nami

Zobacz twoje benefity
ZNALAZŁEŚ SIĘ TU PRZYPADKIEM LUB NIE JEST TO OFERTA DLA CIEBIE? ZAREKOMENDUJ ZNAJOMEGO!
Na Twoje konto wpłynie 500zł, jeśli zatrudnimy osobę z Twojego polecenia.
Naszą misją jest promowanie wypoczynku i atrakcji turystycznych w Polsce oraz wsparcie marketingowe małych i średnich obiektów noclegowych, aby wspomóc ich rozwój na konkurencyjnym rynku.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram