+48 530 323 636
Umów się na rozmowę

Hotel Messa

Hotel Messa

Hotel Messa to obiekt zlokalizowany we Władysławowie, w centrum miasta. Ten 3 gwiazdkowy hotel w swojej ofercie oprócz stylowych pokoi o wysokim standardzie posiada również restaurację oraz szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych i masaży. Nowością w obiekcie jest strefa SPA oddana do użytku w sezonie 2022. Od tego sezonu turyści mogą się relaksować w dużym jacuzzi oraz wybierać spośród kilku rodzajów saun. Hotel jest obiektem całorocznym. 

 

Współpracę z Hotelem Messa rozpoczęliśmy jesienią 2021. W pierwszej kolejności przeanalizowaliśmy dotychczasowe działania marketingowe obiektu oraz przeanalizowaliśmy konkurencję obiektu. Następnie przygotowaliśmy szczegółowy plan działania.

 

Naszym zadaniem było zwiększenie ilości rezerwacji poza sezonem i promocja świątecznych pakietów pobytowych. 

zobacz stronę

Nasze działania

Analiza i doradztwo
Kampanie reklamowe i SEO
Strona internetowa
Portale turystyczne
Media społecznościowe

REKLAMA NA PORTALACH NOCLEGOWYCH

Pierwszym krokiem było uruchomienie prezentacji na naszych portalach noclegowych www.wladyslawowo.info.pl oraz www.nadmorzem.com. Prezentacje zostały uzupełnione o niezbędne opisy oraz zdjęcia. Kolejnym krokiem było zlecenie profesjonalnej sesji zdjęciowej, która zaprezentuje odświeżone wnętrza i nową strefę SPA. 

SESJA

Przy okazji sesji zdjęciowej wykonany został również profesjonalny film promocyjny obiektu, który został wykorzystany zarówno na kanałach Social Media jak i na stronie internetowej obiektu.

SOCIAL MEDIA I ADSY

W przypadku Hotelu Messa zajęliśmy się również profilem obiektu na Facebook. Stworzyliśmy nową, spójną szatę graficzną profilu obiektu i regularnie publikowaliśmy posty zachęcające do dokonania rezerwacji. Zaplanowana została także kampania reklamowa obejmująca uruchomienie Facebook ADS oraz reklamę w wyszukiwarce Google. 

STRONA INTERNETOWA

Zajęliśmy się też budową nowoczesnej strony internetowej, na której zaprezentowaliśmy największe atuty hotelu. Strona posiada osobne zakładki dotyczące zabiegów rehabilitacyjnych i pakietów pobytowych. Na stronie zamieszczony został film promujący obiekt. Podpięliśmy również niezbędne narzędzia analityczne, które umożliwiają skuteczniejsze działania reklamowe.

zobacz również

Hotel Messa

Władysławowo
ZOBACZ

Apartamenty N7

Darłówko
ZOBACZ

Aster Resort

Władysławowo
ZOBACZ

Domki w Jarzębinach

Michałowice
ZOBACZ

Szmaragdowy Widok

Wojcieszyce
ZOBACZ
MASZ PYTANIA?
Chętnie na nie odpowiemy!
Trudno Ci jednoznacznie określić swoje cele?
Wiemy jak zwiększyć obłożenie Twojego obiektu.
Zadzwoń i skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów.

Kamila Fedor

Dział Handlowy i Obsługi Klienta
[email protected]
+48 530 131 515

Anna Hurnowicz

Dział Handlowy i Obsługi Klienta
[email protected]
+48 530 404 144

Patryk Zbożeń

Dział Handlowy i Obsługi Klienta
[email protected]
+48 530 272 474

Ewelina Fedor

Dział Kreatywny
[email protected]
+48 530 100 055
Naszą misją jest promowanie wypoczynku i atrakcji turystycznych w Polsce oraz wsparcie marketingowe małych i średnich obiektów noclegowych, aby wspomóc ich rozwój na konkurencyjnym rynku.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram