+48 530 323 636

Hotel Messa

Hotel Messa

Hotel Messa to obiekt zlokalizowany we Władysławowie, w centrum miasta. Ten 3 gwiazdkowy hotel w swojej ofercie oprócz stylowych pokoi o wysokim standardzie posiada również restaurację oraz szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych i masaży. Nowością w obiekcie jest strefa SPA oddana do użytku w sezonie 2022. Od tego sezonu turyści mogą się relaksować w dużym jacuzzi oraz wybierać spośród kilku rodzajów saun. Hotel jest obiektem całorocznym. 

 

Współpracę z Hotelem Messa rozpoczęliśmy jesienią 2021. W pierwszej kolejności przeanalizowaliśmy dotychczasowe działania marketingowe obiektu oraz przeanalizowaliśmy konkurencję obiektu. Następnie przygotowaliśmy szczegółowy plan działania.

 

Naszym zadaniem było zwiększenie ilości rezerwacji poza sezonem i promocja świątecznych pakietów pobytowych. 

zobacz stronę

Nasze działania

Analiza i doradztwo
Kampanie reklamowe i SEO
Strona internetowa
Portale turystyczne
Media społecznościowe

REKLAMA NA PORTALACH NOCLEGOWYCH

Pierwszym krokiem było uruchomienie prezentacji na naszych portalach noclegowych www.wladyslawowo.info.pl oraz www.nadmorzem.com. Prezentacje zostały uzupełnione o niezbędne opisy oraz zdjęcia. Kolejnym krokiem było zlecenie profesjonalnej sesji zdjęciowej, która zaprezentuje odświeżone wnętrza i nową strefę SPA. 

SESJA

Przy okazji sesji zdjęciowej wykonany został również profesjonalny film promocyjny obiektu, który został wykorzystany zarówno na kanałach Social Media jak i na stronie internetowej obiektu.

SOCIAL MEDIA I ADSY

W przypadku Hotelu Messa zajęliśmy się również profilem obiektu na Facebook. Stworzyliśmy nową, spójną szatę graficzną profilu obiektu i regularnie publikowaliśmy posty zachęcające do dokonania rezerwacji. Zaplanowana została także kampania reklamowa obejmująca uruchomienie Facebook ADS oraz reklamę w wyszukiwarce Google. 

STRONA INTERNETOWA

Zajęliśmy się też budową nowoczesnej strony internetowej, na której zaprezentowaliśmy największe atuty hotelu. Strona posiada osobne zakładki dotyczące zabiegów rehabilitacyjnych i pakietów pobytowych. Na stronie zamieszczony został film promujący obiekt. Podpięliśmy również niezbędne narzędzia analityczne, które umożliwiają skuteczniejsze działania reklamowe.

zobacz również

Hotel Messa

Władysławowo
ZOBACZ

Apartamenty N7

Darłówko
ZOBACZ

Domki w Jarzębinach

Michałowice
ZOBACZ

Szmaragdowy Widok

Wojcieszyce
ZOBACZ
MASZ PYTANIA?
Chętnie na nie odpowiemy!
Trudno Ci jednoznacznie określić swoje cele?
Wiemy jak zwiększyć obłożenie Twojego obiektu.
Zadzwoń i skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów.
Kamila Fedor
Dział Handlowy i Obsługi Klienta
kamila.fedor@akcept.eu
+48 530 131 515
Wojciech Deja
Właściciel i Dział Handlowy
wojciech.deja@akcept.eu
+48 601 882 771
Naszą misją jest promowanie wypoczynku i atrakcji turystycznych w Polsce oraz wsparcie marketingowe małych i średnich obiektów noclegowych, aby wspomóc ich rozwój na konkurencyjnym rynku.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram