Logowanie
+48 530 323 636

Hotel Messa

Hotel Messa

Hotel Messa to obiekt zlokalizowany we Władysławowie, w centrum miasta. Ten 3 gwiazdkowy hotel w swojej ofercie oprócz stylowych pokoi o wysokim standardzie posiada również restaurację oraz szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych i masaży. Nowością w obiekcie jest strefa SPA oddana do użytku w sezonie 2022. Od tego sezonu turyści mogą się relaksować w dużym jacuzzi oraz wybierać spośród kilku rodzajów saun. Hotel jest obiektem całorocznym. 

 

Współpracę z Hotelem Messa rozpoczęliśmy jesienią 2021. W pierwszej kolejności przeanalizowaliśmy dotychczasowe działania marketingowe obiektu oraz przeanalizowaliśmy konkurencję obiektu. Następnie przygotowaliśmy szczegółowy plan działania.

 

Naszym zadaniem było zwiększenie ilości rezerwacji poza sezonem i promocja świątecznych pakietów pobytowych. 

zobacz stronę

Nasze działania

Portale turystyczne
CZYTAJ WIĘCEJ
Strony internetowe
CZYTAJ WIĘCEJ
Identyfikacja wizualna
CZYTAJ WIĘCEJ
Sesje zdjęciowe
CZYTAJ WIĘCEJ
Analiza i doradztwo
CZYTAJ WIĘCEJ
Kampanie reklamowe i SEO
CZYTAJ WIĘCEJ

REKLAMA NA PORTALACH NOCLEGOWYCH

Pierwszym krokiem było uruchomienie prezentacji na naszych portalach noclegowych www.wladyslawowo.info.pl oraz www.nadmorzem.com. Prezentacje zostały uzupełnione o niezbędne opisy oraz zdjęcia. Kolejnym krokiem było zlecenie profesjonalnej sesji zdjęciowej, która zaprezentuje odświeżone wnętrza i nową strefę SPA. 

SESJA

Przy okazji sesji zdjęciowej wykonany został również profesjonalny film promocyjny obiektu, który został wykorzystany zarówno na kanałach Social Media jak i na stronie internetowej obiektu.

SOCIAL MEDIA I ADSY

W przypadku Hotelu Messa zajęliśmy się również profilem obiektu na Facebook. Stworzyliśmy nową, spójną szatę graficzną profilu obiektu i regularnie publikowaliśmy posty zachęcające do dokonania rezerwacji. Zaplanowana została także kampania reklamowa obejmująca uruchomienie Facebook ADS oraz reklamę w wyszukiwarce Google. 

STRONA INTERNETOWA

Zajęliśmy się też budową nowoczesnej strony internetowej, na której zaprezentowaliśmy największe atuty hotelu. Strona posiada osobne zakładki dotyczące zabiegów rehabilitacyjnych i pakietów pobytowych. Na stronie zamieszczony został film promujący obiekt. Podpięliśmy również niezbędne narzędzia analityczne, które umożliwiają skuteczniejsze działania reklamowe.

zobacz również

Hotel Messa

Władysławowo
ZOBACZ

Szmaragdowy Widok

Wojcieszyce
ZOBACZ

Domki w Jarzębinach

Michałowice
ZOBACZ
Walczymy o Twój sukces  -  Jesteśmy mniejsi  -  Zależy nam bardziej!

Od ponad 20 lat zajmujemy się marketingiem turystycznym i promujemy obiekty noclegowe, gastronomiczne i atrakcje turystyczne w Polsce.   ROBIMY TYLKO TO! Pomożemy Ci:

  • uzyskać większe obłożenie w twoim obiekcie
  • szybciej rozwijać Twój biznes i osiągnąć sukces
  • zadbać o poprawny wizerunek Twojego obiektu i promocję w internecie
  • uwolnić Twój czas, pomagając Ci w obowiązkach marketingowych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram