Logowanie
+48 530 323 636

Twoja Strona internetowa jako najważniejszy kanał sprzedaży

W pełni obłożony obiekt noclegowy

Statystycznie Polacy spędzają w internecie ok. 2 godzin dziennie, z czego ludzie młodzi w przedziale 18-30 poświęcają na to już niemalże 4h. 98% użytkowników szukając informacji w internecie wykorzystuje do tego przeglądarkę Google. Ponad 28 milionów Polaków codziennie przegląda i wyszukuje produkty, usługi i oferty co daje nam szerokie możliwości rozwoju biznesu poprzez marketing online.

W dobie tak intensywnego wykorzystania internetu należy pamiętać, aby Twój obiekt noclegowy był dobrze widoczny w internecie, wyróżniał się i treścią zachęcał potencjalnego klienta do skorzystania z Twoich usług. By stało się to możliwe kluczowe jest stworzenie marki i identyfikacji wizualnej Twojego obiektu.

Takie procesy obecnie wykonuje się poprzez różne kanały sprzedażowe: facebook, instagram, portale, wizytówki google, jak również STRONY INTERNETOWE.

Posiadanie własnej witryny wiąże się z jednorazowym wydatkiem stworzenia unikatowej strony internetowej, zaprojektowanej indywidualnie do potrzeb klienta. Nie ma bardziej wydajnej reklamy niż dobra strona internetowa prezentująca obiekt w najlepszy możliwy sposób. Profesjonalna witryna podnosi wiarygodność naszego obiektu oraz zapewnia stały kontakt z klientem, jak również ułatwia pracę.

Strony internetowe stworzone na darmowych szablonach i serwisach często mają problemy z optymalizacją pod kątem SEO i pozycjonowaniem. Należy wziąć pod uwagę możliwość wystąpienia niechcianych reklam.

Co warto wiedzieć przed stworzeniem strony internetowej?

Logo jest podstawą identyfikacji wizualnej naszego obiektu, więc należy zadbać o to by było ono atrakcyjne, uwiarygadniało Twoją markę i zwracało uwagę potencjalnego klienta, co może wpłynąć na jego późniejszą decyzję zakupową.

Nie każde logo jest piękne. Czasami warto skoczyć na głęboką wodę i stworzyć całkiem nowe i na nim oprzeć całą identyfikację wizualną i szatę graficzną.

Aktualne i profesjonalne zdjęcia Twojego obiektu dają Ci pewność jego atrakcyjnej prezentacji w internecie. W branży turystycznej fotografia obiektu oraz jego wnętrz jest wizytówką danego miejsca, która rzutuje na pierwsze wrażenie potencjalnych klientów.

Istotne jest przygotowanie przez Ciebie treści, ofert oraz informacji, które będą wyświetlane na stronie. Bo któż lepiej zna zalety Twojego obiektu jak nie Ty? Takie teksty należy następnie przeredagować i przygotować pod kątem SEO (zoptymalizować pod kątem wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych).

Nie jesteś zainteresowany stworzeniem nowej strony internetowej?

Jeżeli uważasz, że obecne wybrane rozwiązania wystarczają i nie czujesz potrzeby ich modyfikacji sprawdź, czy Twoja obecna witryna posiada:

  • Działający formularz kontaktowy oraz aktualne informacje o numerze telefonu, adresie oraz emailu.
  • Aktywny certyfikat SSL, który zapewnia odwiedzającego Twoją stronę o jej zabezpieczeniu i wiarygodności.
  • Informacje o używaniu Ciasteczek( ang. Cookies) oraz informację o akceptowaniu klauzuli RODO i przetwarzania danych.
  • Favicon naszej strony, informacje Meta oraz tagi OpenGraph.
  • Responsywne wyświetlanie się na komputerach i urządzeniach mobilnych w sposób przyjazny dla użytkownika oraz szybkie ładowanie się treści.

Chcesz pracować nad rozwojem swojej marki, zwiększać jej zasięgi i budować relacje z klientem? Nie licz na cuda i na magiczne działanie darmowych rozwiązań. Skontaktuj się z naszym Działem Kreatywnym, a stworzymy ofertę i indywidualne rozwiązania dobrane idealnie dla Twojego obiektu noclegowego!

Walczymy o Twój sukces  -  Jesteśmy mniejsi  -  Zależy nam bardziej!

Od ponad 20 lat zajmujemy się marketingiem turystycznym i promujemy obiekty noclegowe, gastronomiczne i atrakcje turystyczne w Polsce.   ROBIMY TYLKO TO! Pomożemy Ci:

  • uzyskać większe obłożenie w twoim obiekcie
  • szybciej rozwijać Twój biznes i osiągnąć sukces
  • zadbać o poprawny wizerunek Twojego obiektu i promocję w internecie
  • uwolnić Twój czas, pomagając Ci w obowiązkach marketingowych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram