Logowanie
+48 530 323 636

Zdjęcia Twojego obiektu

W pełni obłożony obiekt noclegowy

Profesjonalnie wykonana sesja zdjęciowa to w dzisiejszych czasach niezbędny element marketingu, szczególnie przy wykorzystywaniu promocji w Internecie. W branży turystycznej fotografia obiektu oraz jego wnętrz jest wizytówką danego miejsca, która rzutuje na pierwsze wrażenie potencjalnych klientów.

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową obiektu noclegowego?

Odpowiednio doświetlona fotografia, wykonana szerokokątnym obiektywem przy użyciu profesjonalnego sprzętu wysokiej jakości to podstawa. Kolejnym ważnym krokiem jest obróbka zdjęcia w dedykowanym do tego programie graficznym. Finalny efekt ma przyciągnąć wzrok, zainteresować i doprowadzić do skorzystania z usługi.

Ważne jest również to, jakie zdjęcie wybierzesz na główną fotografię reprezentującą Twój obiekt. W galerii zdjęć powinny znaleźć się zarówno ujęcia budynku z zewnątrz, wnętrza pokoi, jak i innych atrakcji, które Twój ośrodek oferuje. Warto podkreślić każdy atut miejsca. Jeśli na przykład posiadasz duży ogród z miejscem na grilla, basenem, placem zabaw dla dzieci, ważne jest aby w Twojej ofercie było to również zaprezentowane i pokazane na zdjęciach.

Jeśli na przykład posiadasz duży ogród z miejscem na grilla, basenem, placem zabaw dla dzieci, ważne jest aby w Twojej ofercie było to również zaprezentowane i pokazane na zdjęciach.

Niestety niewiele osób zdaje sobie tak naprawdę sprawę z tego, iż wykorzystanie odpowiednich zdjęć ma wpływ na wysoki odsetek dokonywanych rezerwacji. Dobrze przygotowana sesja zdjęciowa pozwoli Twoim gościom poczuć klimat panujący w ośrodku już przy pierwszym kontakcie.

Wydawać się może, że profesjonalna sesja zdjęciowa w branży turystycznej kosztuje majątek. Korzystając jednak z usług fotografów, z którymi współpracujemy możesz zakupić taką sesję w kwocie od 300 zł za 15 fotografii, przy czym jest to minimalna kwota, a za każde dodatkowe zdjęcie obowiązuje dopłata od 20 zł. Jak widać zatem, przy stosunkowo niewielkiej opłacie można zwiększyć atrakcyjność obiektu, a co za tym idzie także ilości dokonywanych rezerwacji.

Należy pamiętać o tym, że fotografia stanowi kluczowy elementów promocji, kreujący pozytywny wizerunek danego miejsca. Wysokiej jakości zdjęcia niezaprzeczalnie są częścią udanej kampanii reklamowej i działań marketingowych. Warto zatem zainwestować w profesjonalną sesję zdjęciową.

Walczymy o Twój sukces  -  Jesteśmy mniejsi  -  Zależy nam bardziej!

Od ponad 20 lat zajmujemy się marketingiem turystycznym i promujemy obiekty noclegowe, gastronomiczne i atrakcje turystyczne w Polsce.   ROBIMY TYLKO TO! Pomożemy Ci:

  • uzyskać większe obłożenie w twoim obiekcie
  • szybciej rozwijać Twój biznes i osiągnąć sukces
  • zadbać o poprawny wizerunek Twojego obiektu i promocję w internecie
  • uwolnić Twój czas, pomagając Ci w obowiązkach marketingowych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram