Logowanie
+48 530 323 636

Zostałeś wybrany, aby dołączyć do naszego grona!

W pełni obłożony obiekt noclegowy

Osoby, które potrafią szybko i sprawnie reagować na zmiany, mają ogromną szansę na ekonomiczne wybicie się. Pamiętaj, że na rynku jest ciągle tyle samo pieniędzy, tylko zmieniają się kierunki ich przepływu, ewentualnie, tak jak dziś, ktoś je zatrzymuje. Nasza porada “na już”: NIE MARNUJ ENERGII.

Wykorzystaj ten cenny czas (później, jak rynek ruszy, będzie go niewiele) na naukę! Pokaż swoim klientom że nie jesteś z nimi wyłącznie dla ich pieniędzy. Daj się im lepiej poznać - niech Twoi klienci mają możliwość lepszego poznania Twoich usług i Twojego biznesu.

Klient ma potrzeby zakupowe, jednak to nie wystarczy aby Twoja firma przetrwała. Musisz do niego wielokrotnie docierać z ofertą dając impulsy zakupowe, a przede wszystkim nauczyć go kupować u Ciebie. Chcielibyśmy Ci pokazać jak tego dokonać.

DOŁĄCZ DO NASZEGO WEBSKIEGO MARKETINGU!

Ubiegły rok był dla nas przełomowy pod wieloma względami. Rozpoczęliśmy m.in. cykl szkoleń: “Webski Marketing - inwestuj z głową!”. Niestety, nasz tegoroczny harmonogram szkoleń musi poczekać na lepsze czasy. W obecnej sytuacji jednak chcielibyśmy również zaoferować Wam coś bardzo cennego: nasz czas i naszą wiedzę, ale w wersji online.

JAK MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO PROJEKTU?

Dołącz do naszej zamkniętej grupy dla właścicieli obiektów noclegowych na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/webskimarketing lub skontaktuj się z nami biuro@akcept.eu lub zadzwoń +48 530323636.

CO ZYSKUJESZ?

 • cenną wiedzę; podzielimy się z Tobą poradami, nowościami, a także naszymi technikami sprzedaży, o których dotąd nie mówiliśmy,
 • poznasz inne osoby z branży; warto się jednoczyć, wymieniać informacje, zadawać pytania, ale też pomagać innym,
 • zobaczysz nas na żywo; będziemy regularnie transmitować video konferencje, gdzie będziesz mógł zadać nam pytanie, poprosić o pomoc lub poradę;
 • członkowie grupy będą mieć dostęp do naszych specjalnych promocji i zniżek, jak i najnowszych analiz rynku;
 • będziesz mógł porozmawiać z innymi właścicielami, wymienić doświadczenie oraz po prostu poznać się,
 • a dla odważniejszych...zostań naszym gościem na wizji!

To tylko niektóre z zalet członkostwa w naszej grupie.
Warto się jednoczyć. Dlaczego? Obecnie duże hotele nawiązują relacje, organizują spotkania online, konsultują aspekty prawne oraz analizują rynek turystyczny i rynek pracy. Właściciele małych i średnich obiektów noclegowych powinni zrobić to samo. Wykorzystajcie ten czas na rozwój, a my z przyjemnością w tym Wam pomożemy.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

Chęci. Otwartego umysłu. Życzliwości. Dlatego zapraszamy do naszego grona właśnie Ciebie!

WAŻNE: Wielu przedsiębiorców czeka. Czeka z nastawieniem, że “jakoś to będzie” i szykuje się na wielkie ożywienie rynku. Ale czy tak się stanie? Po otwarciu rynku turystycznego prawdopodobnie zacznie się nigdy nie spotykany na taką skalę wyścig po klienta. Wygrają go ci, którzy już teraz go trenują, przygotowując do tego siebie oraz wizerunek swojego obiektu noclegowego.

NIE DOPUŚĆMY DO WOJNY CENOWEJ

Wojna cenowa na rynku obiektów noclegowych to okrutne rozwiązanie. Stracą na tym wszyscy.

 • straty finansowe,
 • spadek wartości marki i usług,
 • ciągły wyścig,
 • “wyszarpywanie” sobie klienta.

Czy będzie to dotyczyć wszystkich? Nie. Te obiekty, które zadbały o wizerunek nie będą musiały brać udziału w wyścigu, ponieważ już go wygrały.

Do tej pory, zwłaszcza w wysokim sezonie, brakowało nam wszystkim czasu na długie rozmowy i wymianę doświadczeń. Teraz jest ku temu okazja. Zapraszamy Was do wspólnej dyskusji, nauki, ale też do zapoznania się z dodatkowymi treściami i materiałami, które są niedostępne dla wszystkich.

Dołącz do naszej grupy już dziś.

Dołącz do grupy

Pamiętaj, że grupa jest zamknięta i liczba jej członków jest ograniczona. Wyprzedź konkurencję.

#TRUDNEPYTANIA #ODPOWIADAMY
Jakich tematów mogę się spodziewać?
Nasza odpowiedź: To zależy od Ciebie! Będziemy czekać na opinie i Wasze sugestie, co Was najbardziej interesuje. Na początek zaplanowaliśmy następujące kategorie:

 • Wizerunek obiektu #prezentujzglowa.
 • Sprzedaż #zarabiaj.
 • Live Video #poznajmysie.
 • Dyskusja #pytajidoradzaj.
 • Porady marketingowe #inwestujzglowa.

Rozwój sprzedaży jest ściśle związany z nauką kupowania. Wpychanie produktu na siłę może zadziałać raz, ale tylko ten jeden raz. Nie popełniajmy tego błędu, aby go uniknąć ważne jest utrzymywanie stałego kontaktu z klientem.

Przyjmij zaproszenie do naszego grona osób, które będą przygotowane na każdy możliwy rozwój sytuacji i wspólnie przetrwają kryzys. Zapewne czekają nas tygodnie izolacji. Nie zmarnujmy tego czasu, to jest idealny okres na budowanie silnych fundamentów własnego biznesu.

Walczymy o Twój sukces  -  Jesteśmy mniejsi  -  Zależy nam bardziej!

Od ponad 20 lat zajmujemy się marketingiem turystycznym i promujemy obiekty noclegowe, gastronomiczne i atrakcje turystyczne w Polsce.   ROBIMY TYLKO TO! Pomożemy Ci:

 • uzyskać większe obłożenie w twoim obiekcie
 • szybciej rozwijać Twój biznes i osiągnąć sukces
 • zadbać o poprawny wizerunek Twojego obiektu i promocję w internecie
 • uwolnić Twój czas, pomagając Ci w obowiązkach marketingowych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram